• Spotkanie zespołu teatralno-muzycznego

• 8 grudnia nasz zespół teatralno - muzyczny spotkał się już w atmosferze przedświątecznej. Kierownik naszego zespołu i nasz reżyser pani Stefania wręczyła prezenty, które nasi wspaniali aktorzy otrzymali od organizatorów po występie na XII Integracyjnym Przeglądzie Folklorystycznym. Z naszej strony przygotowaliśmy dla nich słodki poczęstunek. Spotkania w sympatyczniej atmosferze integrują wszystkich członków naszego zespołu.

• Mikołajkowe wyjście do kawiarni.

• Oddziały 8b, 8d  Mikołajki świętowali w kawiarni. Każdy zamówił wybrane przez siebie ciastko. To wspólnie spędzony czas dający nam wiele pozytywnych emocji oraz rozwijający  kompetencje społeczne.  :)

• Mikołajki

• Ten tydzień był bardzo pracowity. Musieliśmy zasłużyć na prezenty od Świętego Mikołaja. Zrobiliśmy mydła które wystawimy na sprzedaż i uszyliśmy skarpety do których mamy nadzieję wpadną cukierki. A w środę z polecenia Mikolaja rozdaliśmy uczniom naszej szkoły łakocie.

• Mikołajkowe przedstawienie

• 6 grudnia uczniowie klas 8b, 8c, 7a uczestniczyli w wydarzeniu charytatywnym, jakim było przedstawienie Mikołajkowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli z Państwowej Szkoły Muzycznej II st. przy ul. Solnej w Poznaniu. Była to świetna interaktywna zabawa że wspaniałą grą aktorską, muzyką, śpiewem, efektami specjalnymi. Na zakończenie była niespodzianka dla widzów: Spotkanie z Mikołajem i słodki poczęstunek. Uczniowie spisali się znakomicie i umówiły się z Mikołajem na przyszły rok.