• Zajęcia kulinarne z rodzicami

• W październiku po raz kolejny ruszył projekt edukacyjny "Zajęcia kulinarne z rodzicami"- w aktualnym roku szkolnym realizowany w oddziale 8b. 7 października 2022 w jesiennym już klimacie Martyna, Kacper i Kamil przygotowywali surówkę jesienną oraz pieczone ziemniaczki. Zajęcia odbyły się w pracowni kuchennej, sfinansowanej dzięki programowi Laboratoria Przyszłości. Pracy było sporo, ale i sporo satysfakcji oraz pyszne i zdrowe efekty. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie.

• Ogólnopolski Bieg Chrobrego

• Dnia 30 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Biegu Chrobrego, który został zorganizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Celem imprezy była popularyzacja biegania jako najprostszej formy sportu  dla wszystkich. Nasi uczniowie z uśmiechem na twarzy pokonali wyznaczony dla nich dystans 500 m. Wszyscy nasi zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami. Dziękujemy serdecznie organizatorom za wspaniałe przyjęcie i doping, a naszym szkolnym sportowcom życzymy wielu kolejnych sukcesów.