• Sam stwórz, baw się i ucz

• Pod koniec września rozpoczęła się realizacja projektu "Sam stwórz, baw się i ucz". Pierwsze zajęcia to stworzenie,  z niewielką pomocą nauczyciela, zabawki z kolorowego papieru. To strzelający pistolet. Uczestnicy projektu to uczniowie klasy 7 i 8. Na początku zajęć obejrzeli film, jak wykonać przedmiot, potem z wielkim zaangażowaniem przystąpili do pracy, a na koniec było wiele radości i zaskoczenia podczas strzelania gumkami do ustawionych kubeczków.

• Witoldzin

• Dnia 24 września odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka.  Tym razem - Gospodarstwo Agroturystyczne w Witoldzinie. Uczniowie mogli tutaj zapoznać się ze zwierzętami wiejskimi, pogłaskać je i nakarmić.  Były króliki, kucyk, kozy i ptactwo: kury, kaczki, gęsi, bażanty i papugi. Potem przejażdżka wozem przez las, ognisko z kiełbaskami i inne specjały gospodarstwa agroturystycznego.

Jak zwykle pogoda i humory dopisały.:)

• Nordic walking

18 września 2020 ruszyły pierwsze zajęcia z projektu "Nordic walking - spacer po zdrowie". W pięknych  okolicznościach przyrody i pogody:) odbyły się pierwsze spacery z kijkami. Jest to bardzo przyjemna propozycja ciekawej formy aktywności na świeżym powietrzu.