• Sam stwórz, baw się i ucz

W styczniu, po powrocie z nauki zdalnej, udało się zrealizować kolejne zajęcia z cyklu "Sam stwórz, baw się i ucz". Uczniowie - oddziału 7c, 8d, ze wsparciem kolegów z oddziału 5a - stworzyli zabawkę "wędrujące kapelusze". Każdy okleił, wyciął  swojego ludzika z papieru i kapelusz, który przy pomocy sznurka wskakuje na głowę. Potem już była tylko dobra zabawa. Zapraszamy do albumu ze zdjęciami "Wędrujące kapelusze".

• Komunikat

• Zgodnie z Rozporządzeniem oraz wytycznymi MEiN, MZ i GIS, dyrektor Pani Maria Rosińska zadecydowała o powrocie wszystkich klas SPS Nr 112 w Poznaniu do nauki stacjonarnej od dnia 18 stycznia 2021.

Obiady zostaną wznowione od wtorku 19.01. na życzenie i po uiszczeniu opłaty przez rodziców.

• Zajęcia kulinarne z rodzicami w wersji domowej

W obecnym roku szkolnym ograniczenia rządowe oraz wewnętrzne procedury szkolne, związane z sytuacją epidemii, uniemożliwiły kontynuację zajęć kulinarnych w szkole z udziałem rodziców. Mimo to nie zrezygnowaliśmy całkiem z kontynuacji projektu edukacyjnego z zakresu umiejętności kulinarnych :) Dotychczas w okresie X-XII 2020, Arek i Kacper z oddziału 8a realizowali zajęcia kulinarne z rodzicami w domu, korzystając z propozycji przygotowanych i przesyłanych e- mailem.  W każdym  miesiącu chłopcy przygotowali z rodzicami jedną z propozycji. Kacper przygotowywał ciasto orzechowe z kremem, surówkę jesienną oraz pierogi. Natomiast Arek wykonał sałatkę warzywną, placki z cukinii oraz pierniczki. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym :)