• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
          • Piknik

24 czerwca 2021 odbył się piknik dla naszych uczniów, którzy kończą w tym roku szkołę. Była muzyka, poczęstunek przygotowany przez rodziców, pamiątki dla przyszłych absolwentów i dobre humory. Życzymy naszym uczniom powodzenia w dalszej drodze :)

• "4x45 minut rywalizacji sportowej"

Dnia 18 czerwca 2021r. na boisku szkolnym odbyły się ostatnie zajęcia sportowe w ramach Szkolnego Projektu Sportowego „4x45 minut rywalizacji sportowej” – Lato 2021. Uczniowie poszczególnych oddziałów rywalizowali ze sobą wykonując zadania ruchowe w formie wyścigów rzędów. W trakcie trwania zajęć doskonalili umiejętność stania w rzędzie, czekania na swoją kolej w miejscu, skupienia uwagi na konkretnym zadaniu czy też współpracy w zespole. Zajęcia odbyły się w miłej i sympatycznej atmosferze, a pogoda była fantastyczna. Po zajęciach każdy z uczniów został nagrodzony dyplomem oraz słodkim upominkiem.

• Urodziny Arka i Kacpra nad Jeziorem Rusałka

W czerwcu Kacper obchodził 18 urodziny oraz Arek- 19 urodziny. Z tej okazji 17 czerwca 2021 chłopcy w towarzystwie swoich mam oraz wychowawcy i drugiego wychowawcy udali się na klasową wycieczkę- imprezę nad Jezioro Rusałka w Poznaniu. Tradycyjnie był tort, życzenia i prezenty, a później czas na aktywny wypoczynek. Pogoda dopisała, zatem była okazja do spaceru wokół jeziora, pierwszej kąpieli w jeziorze w tym sezonie oraz pikniku na trawie. W albumie garść zdjęć z wycieczki- imprezy klasowej :)

• Piknik "Bądź Fit"

Dnia 16 czerwca 2021 r. odbył się integracyjny Piknik „Bądź Fit” organizowany przez Olimpiady Specjalne Polska przy ul. Promienistej 27a w Poznaniu, w którym udział wzięli nasi uczniowie należący do Klubu Olimpiad Specjalnych „Urwisy”. Piknik miał charakter rekreacyjny i polegał na różnorodnych aktywnościach fizycznych. Każdy uczestnik miał zapewniony posiłek regeneracyjny, ubezpieczenie, koszulkę i czapeczkę sportową oraz mnóstwo atrakcji, w tym animacje, wóz strażacki, policja konna oraz pokaz radiowozów policyjnych.

• Kuratorium Oświaty
      • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna